Авторизация

Блендер Kenwood HB655
Цена: 1251.00 грн.
Со скидкой: 1235 грн

рейтинг: (1)

Все обзоры на Блендер Kenwood HB655

1 - 1 из 1   Страницы:  1  


Дружині і тещі сподобалось

27 December 2010, 16:15


7 из 7 посетителей сочли этот обзор полезным
Юра Все обзоры пользователя(1)

Щоб огляд був кращим пропонують вставити фотографії, але станом на сьогоднішній день фотографувати особливо вже немає чого, хоча ...
   Куплений даний блендер був мною у якомусь супермаркеті електроніки мого рідного Львова, у далекому 2004 році через тиждень-два, після народження моєї доні.
   Спочатку в хід пішов ніж з глибоким стаканом, супчики в пюре збивались просто на "ура". Через місяць з хвостиком (десь під новий рік) почалась апробація решти двох аксесуарів. Ось тут і виліз перший великий мінус даного агрегата (але можливо то тільки так мені з моїм екземпяром повезло), вінчик для збивання, буквально після 3-4 використання почав випадати з місця кріплення, тому довелось згадати знову про міксер :( . А от чаша з ножем працювала просто супер, і скажу наперед вона, при найбільшому використанні найдовше протрималася.
   Так от, трохи про чашу з ножем. Ніж просто шикарний, лезо не затонке, не дуже грубе і головне довго залишається гостре. Матеріал чаші теж правильний, легко миється, витримав купу падінь на підлогу (правда лінолеум), але в кінці кінців, таки чаша тріснула, місяці 2 назад (нагадаю сьогодні вже грудень 2010), користуватися нею ще ніби можна, але тільки продукти якs не течуть :(
   І ще одна корисна річ яка є у ньому. До обох чаш у комплекті йдуть кришки-підставки, одягається як зверху на чашу, так і знизу, користуєтеся, кришка на дні, вона з хорошої резини, чаша не гуляє по столі, покористувалися, зняли з дна, накрили зверху і поклали у холодильник, ніби дрібниця, а приємно. Багато виробників таких кришок не робить, або ж тільки у значно дорожчих моделях.
   Підбиваючи підсумки скажу так, ніж для занурення прослужив роки 4, потім гумки зносились ніж почав випадати, вінчик взагалі можна сказати не служив, зате чаша відпрацювала і за себе і за вінчика :) , мотор (тобто сам блендер) досі прекрасно працює, і я би сказав, що його якість ідеальна. Тому і в дружини і в тещі від використання тільки позитивні емоції (бо в основному як не крути, а ним користувалися вони, хоча в свята і я приймав активну участь у його "використанні").
  
   P.S.: після того як тріснула чаша, зайнявся пошуками нового блендера, шукав модель з того ж цінового діапазону (ну трохи дорожчу), переглянув по нету купу моделей різних виробників, вибрав кілька фірм на яких вирішив зосередитися, сходив у магазин і фізично подивився на те що навибирав, ну і якщо зовні ще частина виглядала нормально, в деяких моделях мотори значно потужніші, чаші більші і т.д. то якість ножів, мене ні в одному з них не задовольнила, можливо власне не бачачи ножів свого старого блендера, я б і купив щось з того, але у порівнянні з ним, всі вони виглядали якимись тоненькими, ніжно-тендітними я б сказав (не всі, але такої товщини металу не було ні в одному з переглянутих навіть значно вищої цінової категорії). Я спеціально не згадую ні одного з виробників, тому що їх вироби не пробував у роботі і не хочу нікого, незаслужено ображати, але незважаючи на ті кілька мінусів, вирішив для себе, взяти ще один такий самий. Станом на вже - замовлення зроблене, гроші оплачено, чекаю :)
   Всім дякую за увагу.

Плюсы: Загальна якість виконання. Гострі ножі, які за 6 років використання не гострив. Потужний мотор (ніколи не було відчуття, що мотор працює на грані можливостей) Резинові кришки-підставки.

Минусы: злітав вінчик для збивання, через що користуватися ним було неможливо.

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)
1 - 1 из 1   Страницы:  1  
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы покупателей Блендер Kenwood HB655 - Делимся Опытом IBUY.UA