Авторизация

Наушники AKG K514
Цена: 1800.00 грн.
Со скидкой: 1784 грн

рейтинг: (1)

Все обзоры на Наушники AKG K514

1 - 1 из 1   Страницы:  1  


Відмінні "вуха", але... порожній ринок

22 March 2010, 15:12


5 из 5 посетителей сочли этот обзор полезным
Юрий Все обзоры пользователя(3)

На данний момент я відкидаю варіант безпровідних наушників у цьому ціновому діапазоні (шуми, слабкий діапазон, тощо).
   З останніх моїх покупок ця була найскладніша (і зріла дуже довго - кілька років я обходився дешевими Cosonic і нарешті дозволив виділити трохи більшу суму на покупку)...
   Основні труднощі - навушники неможливо підібрати без живого контакту - скільки не читай оглядів, відгуків, лише власний дотик, примірка, прослуховування можуть вирішити долю вибору. Так, попереднє вивчення ринку звузило коло претендентів, а кількість грошей звела цю кількість до такої, що можна порахувати на пальцях рук. :) Але тут з'явилася інша проблема - у моєму ціновому діапазоні (а я збирався спочатку виділити на покупку не більше 400 грн., ну а довелося вибирати до 700) дуже багато достойних гравців, нажаль, вже зникли з прилавків магазинів... :( Я не буду перераховувати ці моделі, тому що їх проблематично купити навіть б/у. Більше того, майже у всіх магазинах, де можна "помацати" товар (послухати, покрутити) у наявності не було тих моделей, які потрапили до групи відбору. :(
   Тому пошуки затягнулися...
   Нарешті, зрозумівши безперспективність за такі гроші купити свій ідеал, я вирішив навідатися в магазин, де можна було б одночасно в живу протестувати кілька моделей із підібранного списку через інтернет.
   Послухав спочатку "дешевий" варіант (щось 200 грн. з хвостиком) Sennheiser HD 201 (ну це так, для затравки, хоча зручно сидять). Далі AKG K512 (на них і націлювався при виборі через інтернет). Нажаль на 100 грн. дешевше за AKG 514 і таки "дешевше" звук - якось неглибоко і підсвистують. Далі серед претендентів - Sennheiser HD 215 та Sennheiser HD 448 (останні два хоча і дорожче AKG 514, але для тяжкої музики занадто підкореговані середні і високі частоти). І нарешті AKG K514... Вони виявилися найбільш збалансовані, реально передають звук у всьому діапазоні серед тих, що мені вдалося послухати в магазині від 400 до 700 грн. (перші за 200 грн. "відкинув" майже одразу).
   Це щодо звуку. Нажаль, по конструкції AKG 514 дещо менш зручні за Sennheiser (малуваті для моїх вух аброшюри, а я дуже хотів, щоб вуха вільно ховалися всередині і не піддавалися тиску). Так, AKG 514 фактично не давлять на голову і вуха (дуже легка і зручна в регулюванні конструкція, див. фото), але все-таки інколи відчуваю дискомфорт (коли хрящі на вухах чутливі, мені не дуже приємно). До того ж не дуже сподобався матеріал, з якого зроблені навушники. Навмисно не кидав і не сідав, тому точно стверджувати, що дешевий пластик, не беруся. Але навушники дуже легкі (Sennheiser важчі відчутно). Колір тільки коричневий - інформація для тих, хто вибирає по кольору ;). Вуха (мої) інколи потіють (і це взимку!). Зовнішній звук при не голосному прослуховуванні добре чути, але мене це влаштовує. Зате звук більш сочний (аніж у навушниках закритого типу). Коли ж звук голосний - все відмінно. І зовні не чутно, що слухаю я (!).
   Щодо інших характеристик і комплектації - див. фото до відзиву і інформацію в інтернеті (від себе коротко: роз'єми без позолоти (!); провід довгий (метра 3) із непоганого (час покаже) проводу, одностороннє під'єднання; регулювання рівня звуку немає).
   Якщо навушники зацікавили - все одно рекомендую послухати перед покупкою. А так ніби нормально. З часом можливо розживуся більш дорогими навушниками (можливо навіть порадують безпровідні). А взагалі, мені так здалося, на ринку навушників теж існує тенденція подорожчання і погіршення (відносно до ціни) якості продукції.

Плюсы: Легкі, чудове регулювання, чудовий рівномірний у всьому діапазоні звук

Минусы: Малі аброшюри, на доторк дешевий матеріал, потіють вуха...


Фотографии:
AKG K514 фото Юрий AKG K514 фото Юрий AKG K514 фото Юрий AKG K514 фото Юрий AKG K514 фото Юрий AKG K514 фото Юрий AKG K514 фото Юрий AKG K514 фото Юрий

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (4)
1 - 1 из 1   Страницы:  1  
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы покупателей Наушники AKG K514 - Делимся Опытом IBUY.UA