Авторизация
Все обзоры пользователя Oksana
1 - 2 из 2    Страницы:  1  

Моя помічниця

15 June 2011, 16:09


6 из 6 посетителей сочли этот обзор полезным
Микроволновая печь Samsung C105AFR-T/BWT Все обзоры товара

Перед покупкою при перегляді даної моделі довго не могла зрозуміти різницю моделі при написанні букв після номеру С105. На жодному сайті толком не описана відмінність. Лише згодом розібралася, що відрізняється комплектацією, тобто наявніся чи відсутністю тарілки для хрумкої скоринки чи вертикального мультивертела для запікання курки (грилю). Модель C105AFR-T/BWT відрізняється від подібних наявністю всіх можливих аксесуарів. На мою думку дуже вдала комплектація, так як сюди входить все необхідне для приготування будь-якої страви. Тут і дві решіки - низька та висока, скляна тарілка, тарілка з тефлоновим покриттям для хрумкої скоринки, вертикальний мультивертел (на фото відсутній).
  Samsung C105AFR-T/BWT фото Oksana
  Я б ще додала скляну тарілку з більшим діаметром. Це можна придбати за бажанням окремо.
  
  Коли мені її привезли, відразу подумала, що довго буду запам'ятовувати де і що переключати - настільки багато в ній функцій (досвіду спілкування з такими пристроями в мене не було). Тут є вже готові рецепти в пам'яті, є й можливість внести в пам'ять свій (послідовність виконуваних операцій). Але для ознайомлення вистачило пару раз щось в ній приготувати
  
  Я придбала цю мікрохвильову піч порівняно недавно, але за цей короткий час я вже встигла оцінити її необхідність на кухні.
  
  Наявність режиму конвекції дає можливість використання печі навіть для випікання. Я пробувала пекти пироги з дріжджового тіста. Низ получився дещо світлий. Та і мало їх. Для цього все-таки моя газова духовка більш пристосована. А от для піци - в самий раз. Получається неперевершено.
  Найулюбленішою стравою в нашій сім'ї стала запечена картошка. Для цього старанно зі щіткою мию картоплю, ріжу її навпіл, роблю зверху надрізи і кладу тонесенький шматочок сала. Розміщую це все на тарілці для хрумкої скоринки
  Samsung C105AFR-T/BWT фото Oksana
  
  Ставлю мікрохвильову пічку в режим мікрохвилі+конвекція на потужність 600W
  Samsung C105AFR-T/BWT фото Oksana
  
  (залежить хто яку скоринку любить). Коли час сплине, ви зможете насолоджуватись!
  Samsung C105AFR-T/BWT фото Oksana
  
  Дуже гарно виходить курка. Лише в книжечці вказано, що викладати куски курки необхідно на високу решітку. Я б радила все-таки на низьку, тому що шкірка виходить дещо пригорівшою на високій. Але смак набагато кращий за куплені в магазині. Все получається пропеченим до самої кістки.
  

Плюсы: Наявність режимів як з використанням мікрохвиль так і без них, що робить можливість використання печі для приготування безлічі різноманітних страв, а не тільки для розігріву чи розморозки.

Минусы: Великі габарити. Скоріше це мінус нашим маленьким кухням, адже для сім'ї маленької пічки замало.


Фотографии:
Samsung C105AFR-T/BWT фото Oksana Samsung C105AFR-T/BWT фото Oksana Samsung C105AFR-T/BWT фото Oksana Samsung C105AFR-T/BWT фото Oksana

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)

Раджу купити

13 June 2011, 17:58


1 из 1 посетителей сочли этот обзор полезным
Кухонный комбайн Bosch MUM86A1 Все обзоры товара

Користуюсь вже майже 3 роки. Купила кілька додаткових приладь. Особливо часто користуюсь м'ясорубкою (в комплект не входить). Дуже виручає в помідорний сезон соковитискач (в комплект теж не входить). Пробувала навіть сок з калини на ньому витискати - получилось відмінно та швидко.
  З наявних в комплекті приладь найбільшим попитом користується звичайно вінчик для збивання. Білки для безе получаються просто шикарними
  Samsung C105AFR-T/BWT фото Oksana
  
  Без особливих зусиль замішує комбайн дріжджове або пісочне тісто. Для цього є спеціальні вінчики.
  Для тих, у кого є маленькі діти у пригоді стане блендер. Ми робимо там і коктейлі і сиркові пасти. Для зовсім маленьких робила супи-пюре.
  Samsung C105AFR-T/BWT фото Oksana
  

Плюсы: Велика потужність

Минусы: Важкий, громіздкий. Наявність пластмасових деталей, що можуть легко зламатися


Фотографии:
Samsung C105AFR-T/BWT фото Oksana Samsung C105AFR-T/BWT фото Oksana

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы Oksana - Делимся Опытом IBUY.UA