Авторизация
Все обзоры пользователя Тарас
1 - 1 из 1    Страницы:  1  

Надійний камерофон

15 January 2012, 17:18


8 из 8 посетителей сочли этот обзор полезным
Мобильный телефон Nokia C2-01 WARM SILVER Все обзоры товара

Більш ніж п’ять місяців минуло з того часу як мені довилося придбати цей насправді хороший телефон. Купував для своєї мами. Серед головних критеріїв відбору були дешевизна, надійність, простота в експлуатації та наявність камери.
  
  Зовнішній вигляд
  В руці телефон виглядає трохи на більші гроші ніж він коштує. В першу чергу, цьому сприяє його в міру простий і елегантний дизайн. Всі службові роз’ьєми другої необхідності непомітно приховані під заглушками. Дешевий пластик дуже охайно пофарбований, його невисокий клас видає лише безпосередня робота з апаратом. Претензій до матеріалів робити не варто, адже вони відповідають ціні телефону. Щоб зберегти привабливий зовнішній вигляд апарату, варто використовувати захисний чохол, особливо якщо мова йде про телефон в кольорі Warm Silver. Так робить моя мама і я вам так рекомендую. Зрештую, коли я вперше взяв телефон в руки, я не розчарувався – приємний на дотик монолітний виріб.
  Особливу увагу слід приділити кольору. Я купував цю модель в кольорі Warm Silver, що в перекладі з англійської мови означає «тепле срібло». Як на мене, колір досить оригінальний і потребує особистого візуального контакту. Нехай вас не збиває з пантелику численна кількість фото цього телефону в електронних каталогах, – на них він або прісно срібний або ж надміру золотий. Насправді ж колір срібний з незначним золотавим відливом. Якщо ваша уява знайшла правильну межу, то ви розділите мою думку про те, що телефон в цьому кольорі більше пасуватиме жінці, аніж чоловікові. В той час в чорному кольорі телефон має певний бізнесовий стиль, тому якщо ним буде користуватися чоловік, вам наврядчи доведеться обирати між кольорами.
  
  Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас
  
  Експлуатація
  Куплений мною телефон експлуатується в помірному режимі: зазвичай це не більше однієї години телефонних розмов в день, кілька SMS/MMS в місяць, ну і при нагоді кілька фотографій. При такому навантаженні повного заряду акумулятора вистачає майже на тиждень. Тому, якщо правильно його розкачаєте, проблем з автономністю роботи не виникне.
  З приводу якості звуку або комунікаційних можливостей, то нарікань немає жодних – телефон на совість відпрацьовує заплачені за нього гроші. Слід відмітити, що пристрій підтримує роботу в мережах стандарту 3G, що вигідно вирізняє його серед своїх побратимів по ціновому діапазону.
  Варто сказати кілька слів про клавіатуру, яка візуально рясніє комфортом. Так справді, розміщення та розмір клавіш сприяють зручній роботі з телефоном. Але, мені особисто, не дуже подобається хід цифрових клавіш – він досить різкий і тугий одночасно. Щось подібне зустрічав у дешевих моделях мобільних телефонів. В будь-якому разі, це моя суб’єктивна думка, можливо, вам сподобається. Є й інший, об’єктивний, факт про роботу клавіатури. Ліва клавіша вибору в свій час перестала повністю відгукуватися (так би мовити, «клік» до кінця не прослуховувався), проте свою функцію продовжувала виконувати. Зараз працює повністю справно. Злегка розчарувала відсутність бічної двохпозиційної клавіші для регулювання гучності, але її функцію компенсує навігаційний блок.
  Оновлена програмна платформа Series 40 на цьому телефоні працює справно. При роботі з меню швидкості вистачає, хоча навігація по панелі швидкого доступу дещо загальмована (для справедливості варто зазначити, що, можливо, ви взагалі нею користуватись не будете; якщо її вимкнути, то її функцію прийме на себе ліва клавіша вибору, при натисненні на яку буде з’являтись класичне меню швидкого доступу). Загалом нічого принципово нового в роботі оновленої платформи я не відзначу. З навігацією все доволі посередньо: все що потрібно в першу чергу можна винести на панель швидкого доступу (або в меню швидкого доступу), а все інше – шукайте в класичному меню а-ля Nokia. Хочете розширити функціонал свого телефону або порозважатися – будь ласка, платформа Java MIDP 2.1 до ваших послуг. Бажаєте прекрасного – вперед, в мережі Інтернет повно тем для вашого телефону.
  В свій час, вивчаючи відгуки про Nokia C2-01 зіткнувся з неодноразовими наріканнями на яскравість екрану. Зі свого досвіду роботи з телефоном, я не можу підтвердити таких закидів. Екран зроблений на совість, хоча, як на мене, його розміри могли бути й більшими. Тут варто згадати про один недолік. Справа в тому, що екранна секція має глянцеве покриття, яке досить непогано накопичує жирові виділення шкіри. Для когось це приємна опція для малювання, а когось це розчарує. Останніх я заспокою, всі розводи можна в один-два дотики зняти, використавши серветку або клаптик будь-якої натуральної тканини.
  
  Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас
  
  Камера
  Робота камери теж заслуговує окремого абзацу. Виробник нагородив своє творіння камерою з матрицею в 3,2 мегапікселі. Я не очікував чогось грандіозного від цієї камери, і повністю покладався на достатній мінімум, на який завжди можна розраховувати від Nokia. Але камера приємно здивувала. Хоча ви не відчуєте особливого комфорту під час зйомки, проте фотографії отримаєте зовсім непогані. Справа в тому, що, як і у всіх телефонів цього класу, під час роботи камери присутній незначний часовий лаг між зображенням на екрані телефону та тим, що ви бачитимете в реальному часі. Незважаючи на це, при хорошому освітленні, в моєї мама виходили дуже гарні фотографії, які ще краще виходили на реальних відбитках 10х15. Той, хто купував свій останній телефон років 4-5 назад, обов’язково оцінить горизонтальну орієнтацію екрану при фото- та відеозйомці.
  
  Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас
  
  Комплектація
  Наприкінець скажу кілька слів про комплектацію. Вона доволі скупенька, хотілося б більше. Але ціна апарату достатньо лояльна, щоб укомплектувати його за додаткові гроші. В коробці, окрім самого телефону з акумулятором, можна знайти зарядний пристрій, стереогарнітуру та два путівники користувача на українській та російській мовах. Стереогарнітура повністю чорного кольору, виглядає охайно. Якість звуку нарікань не викликала, відповідає своєму класу. На стереогарнітурі всього лише одна клавіша для того, щоб підняти/покласти слухавку або, якщо ви прослуховуєте музику, щоб переключити музичну доріжку.
  
  Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас

Плюсы: дешевизна, надійність, простота в експлуатації, гідна якість знімків вбудованої камери

Минусы: глянцеве покриття екрану


Фотографии:
Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас Nokia C2-01 WARM SILVER фото Тарас

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (1)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы Тарас - Делимся Опытом IBUY.UA