Авторизация
Все обзоры пользователя Viktor
1 - 5 из 6    Страницы:  1   2   >>

Найкращий варіант для сімї!

14 December 2011, 17:00


4 из 4 посетителей сочли этот обзор полезным
Соковыжималка Zelmer 476 Все обзоры товара

Шукав достойну соковитискачу досить довго, перечитав і відгуки і відео дивився, в результаті вирішив зупинитися на цій моделі і фірмі Zelmer - повністю задоволений!
  Взяв спершу собі покористувався і взяв бабці з дідусем (прийшлось правда днів 4 вчити але тепер вони самостійно нею користуються).
  
  Вижимає чудово нарікань нема!
  робив сік з яблук, лимона (з шкіркою), моркви, буряка, гарбуза, банана, мандарин (без шкірки).
  
  Як на мене це один з найкращих варіантів на даний час у даній ціновій категорії!

Плюсы: + віджимає дуже добре (морква, яблука, буряк, гарбуз, навіть банан вижимали правда виходить багато пюре проте гарбуз з бананом досить смачно і корисно) жмих вологий але вижати з нього нічого не можливо! + якісний метал та пластик. + чудові присоски міцно тримається "не бігає по столі" ) + є система захисту від вмикання при неправильному зборі досить актуально якщо соковитискачкою користуються старші люди. +кнопка "турбо" досить корисно при приготуванні соку з різних компонентів і потім легше чистити ситичко.

Минусы: Щодо недоліків то за час користування не виявив трішки не зручно що в отворі для закидування фруктів/овочів є ніж подрібнювач морква буває застрягає але зате фрукти не пригають і не вистрибують назад!

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)

чудовий помічник на кухні!

14 December 2011, 17:13


1 из 1 посетителей сочли этот обзор полезным
Мясорубка Zelmer 986.83 Expressive Все обзоры товара

Це не просто м'ясорубка як ми звикли, а дійсно помічник на кухні! Раніше не думав що купивши м'ясорубку можна буде стільки усього на ній робити!
  М'ясо меле чудово , натерти моркву з яблуком чи сир для піци це елементарно , приготувати тертюхи завдяки спеціальній насадці тепер без проблем, швидко і безпечно навіть натирали картоплю на галушки просто незамінний помічник! А головне Польща а не Китай поки працює чудово і нарікань не маю! До того була Мрія 2 правда вона вже застаріла і морально і фізично.. Вибором задоволені!
  
  

Плюсы: + якісно меле м'ясо + реверс + натирачка для дирунів + терки + соковитискачка (не випробовували ще) + зручна кнопка вмикання велика! + якісний пластик і обробка металу

Минусы: - пластикові компоненти з часом мабуть зносяться хоча виглядають з хорошого пластику.

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)

хороша бритва!

14 December 2011, 17:21


9 из 10 посетителей сочли этот обзор полезным
Электробритва Philips AT890/16 Все обзоры товара

Бритвою дуже задоволений користуюся коло 2 місяців нарікань не маю акумулятор чудово тримає бриє якісно тепер значно меньше подразнень зручно що можна і з кремом бритися і в суху а ще зручно промивати після бриття водою і це їй не шкодить!
  
  

Плюсы: + якісно бриє + хороший пластик ризина приємно тримати в руках + довго тримає акумулятор + проста у використанні + можна бритися і сухо і волого мити під водою

Минусы: - щіточку можна було б зробити трішки більшу а то вона надто мініатюрна!

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)

непоганий телефон!

20 December 2011, 21:39


1 из 1 посетителей сочли этот обзор полезным
Мобильный телефон Nokia 5230 NAVI CV ALL BLACK Все обзоры товара

купуючи новий телефон я навіть не думав про інші фірми і відразу обрав наступний (уже 3) телефон Nokia - попередніми задоволений а з цим трохи не здружилися після місяця- двох користування на екрані появилася полоска - прийшлось в сервісний нести міняли екран... на даний час проблем більше не було сказали був брак....
  
  телефоном в загальному задоволений, але вважаючи ціну і те що є на ринку вважаю він не вартий тих грошей платити за бренд який збирають у Венгрії, Китаї... Nokia - це вже не та що була колись...
  
  ще з мінусів то після пів року користування почала барахлити кнопка розблокування іноді з разу не спрацьовує...
  
  Камера непогана, якісний GPS, акумулятор тримає досить довго!

Плюсы: стабільна робота , стійкість, зручне меню, довго тримає акумулятор, непогана камера, GPS досить якісний, гарний пластик корпуса стійкий до пошкоджень.

Минусы: камера слабувата, кнопка розблоковування через деякий час починає барахлити таке враження що ще рік і все - ремонт, іноді підвисає - буває скидає дату і час після вимкнення повністю.... За ці гроші є кращі варіанти!

Моя рекомендация:

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)

непогана йогуртівниця

20 December 2011, 21:58


1 из 5 посетителей сочли этот обзор полезным
Йогуртница Orion OR-YM 01 Все обзоры товара

більше дізнавшись про йогурти і прочитавши складники псевдо йогуртів вирішили і собі купити йогуртницю!
  зупинилися на цій моделі через ціну і скляні баночки!
  
  Якщо чесно скористувавшись 2 місяці пожалкували що не взяли інші моделі які мають автоматичне вимкнення і режиму роботи а то не зручно! і немає єдиного лотка щоб сир робити...
  

Плюсы: ціна, скляні баночки, на кришках виставляється дата!

Минусы: нема таймера вимкнення, єдиної суцільної тари, верхня кришка не фіксується, не має температурного режиму. як на мене краще брати відразу автоматичну!

Моя рекомендация:

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы Viktor - Делимся Опытом IBUY.UA