Авторизация
Все обзоры пользователя МаріЯ
1 - 1 из 1    Страницы:  1  

Утюг Philips GC 4870 коментарій

11 May 2012, 10:55


4 из 4 посетителей сочли этот обзор полезным
Утюг Philips GC 4870/02 Все обзоры товара

Праску Philips GC 4870 придбала в січні цього року. Довго вагалася і нарешті зупинила свій вибір на користь цієї модельки. В ній є все необхідне для комфортного прасування.
   Проблема попередньої моєї праски була в тому, що я не могла нею розгладити тюль (боялась спалити ). А ще з неї постійно витікала вода. У праски ж Philips завдяки функції "капля стоп" проблем із витіканням не виникає. А тюль і делікатні тканини я прасюю при максимальній температурі. Ще мене порадувала функція вертикального відпарювання. Можна з легкістю освіжити штори, а також розгладити куртку або піджак прямо на вішаку.
   А ще однією ін найважливіших функцій я вважаю автоматичне відключення праски, залишеної без нагляду. Тобто виходячи з дому можна не турбуватись про те, чи не залишена увімкнутою праска. Вона сама виключається і охолоджується.
   Економним людям крім атоматичного відключення розкажу про ще одну особливість праски Philips GC 4870. Їй не потрібен спеціальний догляд та дистильована вода! Завдяки подвійній системі очистки від накипу праску легко чистити без спеціальних засобів. А воду модна заливати прямо з крана, адже праска пристосована до жорсткої вони! Завдяки об'єму резервуара в 335 грам можна не хвилюватись, що вода швидко закінчиться.
   Як для мене Philips GC 4870 - ідеальна праска для щоденного користавання, яка не завдає жодних тербот, а тільки приносить задоволення від прасування! Всім рекомендую!
  

Плюсы: Вертикалина глажка; Підходить вода з крана; Автоматичне відключення.

Минусы: Ще не зустріла


Фотографии:
Philips GC 4870/02  фото МаріЯ

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы МаріЯ - Делимся Опытом IBUY.UA