Авторизация
Все обзоры пользователя Ростислав
1 - 1 из 1    Страницы:  1  

Фотоапарат Sony DSC-H10

5 May 2009, 10:30


2 из 4 посетителей сочли этот обзор полезным
Цифровой фотоаппарат Sony Cyber-Shot H10 Black Все обзоры товара

Фотокамера від Sony, модель Н-10 - одна з найкращих в порівнянні ціни-функціональності (про якість Sony особливого сенсу немає). Як на мене, то даний фотоапарат відповідає всім критеріям невимогливого користувача, більшого ніж просто любитель, але не професіонала.
  За свою ціну даний апарат містить широкий набір ручних налаштувань, невеликі розміри та масу, і досить непогані можливості. Навіть при не досить великому розмірі матриці (1/2,5) ця "штучка" видає привабливі результати.
  Різноманітні режими зможуть допомогти початківцю вибрати відповідну сцену (під кожною сценою внизу випливає підказка, для чого її можна застосовувати - дуже зручно:)), а через меню в програмному режимі є можливість підібрати вручну всі параметри зйомки.
  Дуже (!) потужна система стабілізації зображення та оптика взагалі. Для зовсім новачків на автоматичному режимі можна спокійно фотографувати (звичайно не при сильному приближенні). Гарно поводить себе стабілізація і при зйомці відео.
  Щодо цього, то в даної камери чималі потужності відеозйомки. На найкращій якості виходять якісніші відео, ніж в мене на відеокамері Sony Digital8. Якість звуку теж варто відзначити!
  Меню зручне та зрозуміле, приємно читати детальні пояснення над кожною функцією, як-не-як це полегшує навчання:).
  Можливість знімати із затримкою до 30сек дає чималий простір для польоту фантазії нічних зйомок!
  Приємно знаходити в користуванні навіть такі дрібнички, як:
   - при перегляді на екрані телевізора дуже гарно продивлятися фото за допомогою функції слайду, а з музичним оформленням це додає комфорту при перегляді;
   - якщо фотографувати повернутим апаратом на 90* - то при перегляді він автоматично перевертає фотографії у правильному напрямку :);
   - можливість створення папок через апарат також сприяє кращому впорядкуванню фото.
  Досить добре себе поводить функція "портрет при м"якому фоні", якщо фотографувати з 5-10м. Поки що я не знайшов суттєвої різниці зі схожими фотографіями з зеркалкалок.
  На даний момент я ще не знайшов такого слабкого місця в цьому апараті, щоб хоч трішки пожалкувати про покупку. Якщо володієте даною сумою - рекомендую придбати ;). А ще раджу проглянути на варіант Н-50. Це дещо дорожчий, але в принципі теж гарний екземпляр на свою суму.
  Зовнішній вигляд, розміри та комплектація, а також Н-10 в роботі, показані на відео:
  http://www.youtube.com/watch?v=-HhjhnXxBbM
  Також в даному огляді ви можете знайти готові фотографії: портрет на м"якому фоні, макрозйомка при яскравому освітленні, та фотографія, зроблена під час відео-сюжету.

Плюсы: - Сильний оптичний зум 10х; - Ефективна оптична стабілізація зображення; - Можливість встановлювати об"єктиви через перехідник; - Потужний спалах ("вспышка"); - Великі можливості макрозйомки.

Минусы: - Виступаючий ЖК-екран вимагає великої охайності, або придбання додатково захистної плівки (довелось віддати 75грн); - Неможливість користуватися зумом при зйомці відео.


Фотографии:
Sony Cyber-Shot H10 Black фото Ростислав Sony Cyber-Shot H10 Black фото Ростислав Sony Cyber-Shot H10 Black фото Ростислав

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы Ростислав - Делимся Опытом IBUY.UA