Авторизация
Все обзоры пользователя Aleksandr
1 - 1 из 1    Страницы:  1  

Розуміли, що для нашого малюка і для нас необхідний зволожувач повітря. Перечитавши відгуки та статті, зробили вибір: SeaBreeze SB 787- і дуже задоволені.
   SB 787 справляється з великою кімнатою в 25 кв.м. Зволожувач включаєм на ніч, оскільки вдень не сидимо на одному місці. Спиться добре, дихається легко, ніс зволожений, в маленького ніс не забитий. А от коли забуваєм включити зволожувач, це особливо стає відчутно під ранок: ніс і рот пересушений, дихати некомфортно , навіть важко.
   Наявність гігрометра дає можливість контролювати вологість. Коли надворі тепла погода - піднімає вологість з 47% до 60-65%, а зимою з 37% - до 55%. І цього достатньо, бо деколи прокидаєшся як в "туманному Альбіоні". Тому часто користуємся автовідключенням на 55%, шкода що ця функція не передбачає подальшого включення при зниженні вологості в кімнаті. Можна вибрати рівень подачі пари. Холодний пар не тільки зволожує, а ще й трошки охолоджує повітря, тому легка прохолода в літню пору - ше один плюс. Побічним ефектом від підвищеної вологості є запотілі вікна, тому приходиться витирати, а деколи, біля зволожувача - волога підлога.
   Досить великий резервуар для води - вистачає на 4-5 ночей. Користуємся водою з крану, правда вона в нас покращеної якості. Кип`ятити по 6л води - це занадто.
   Дуже багато було скарг щодо білого нальоту. Спочатку його не помічали. Легкий білий наліт з`являється десь на другий тиждень, але ж пилюку теж протирати потрібно, тому великої проблеми в цьому нема.
   Ну і єдиний недолік - це легкий шум. Напевно, всі зволожувачі трохи шумлять. Але цей шум не заважає спокійно заснути і спати.
   P.S. Для малої кімнати хочем придбати малий аромо-зволожувач SeaBreeze SB 717.
  

Плюсы: Нормальна ціна, наявніть гігрометра, автовідключення, регулювання інтенсивності роботи, великий бак води. І саме головне! здоровий сон, хороше самопочуття, дихаєш носом, і не сопиш, і не храпиш :)

Минусы: І все ж таки він трішки шумить..


Фотографии:
SeaBreeze SB 787 фото Aleksandr

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы Aleksandr - Делимся Опытом IBUY.UA