Авторизация
Все обзоры пользователя Ирина
1 - 1 из 1    Страницы:  1  

Bosch MUM 4756 EU

21 January 2013, 21:18


2 из 3 посетителей сочли этот обзор полезным
Кухонный комбайн Bosch MUM 4756 EU Все обзоры товара

Як для новоствореної сім’ї стало зрозуміло, що необхідно практично все (м’ясорубка, міксер, блендер і подрібнювач) . Розуміючи, що краще мати один багатофункціональний кухонний пристрій, аніж багато дрібних,які немає куди сховати і важко потім дістати, було обрано кухонний комбайн Bosch MUM 4756 EU,що містив в собі все саме необхідне.
   Придбали це чудо техніки в 2008 році, користуємось вже 4 роки і він зовсім не втратив свою актуальність.
  
  Переваги дизайну: компактні розміри, округлі форми, панель з позначками, резинові ніжки, штекер,що самостійно втягується в основу комбайну при незначному натягуванні його назад, чаша з нержавіючої сталі, фіксується на основі комбайну і не совається при його використанні. Неможливо не відмітити, що матеріал блендера скло,а не пластик. Зборка на високому рівні. Комбайн легко розбирається, миється та збирається. Всі тертки дуже гострі, тому підставка для них зменшує ймовірність травмування .
  
  Комбайн дуже компактний, багатофункціональний, має гарний і практичний дизайн, легкий і надійний у використанні.
  Додала б: тертку середнього розміру і звичайну соковижималку замість соковижималки для цитрусових (яку не використовую) в основну комплектацію; млинок.
  

Плюсы: Міксер, на відміну від звичайного над ним не потрібно стояти і навантажувати спину, завантажив туди інгридієнти і можеш займатись наступними приготуваннями, а техніка працює. При чому працює на відмінно, так як вінчик дістає всі найвіддаленіші ділянки чаші не створюючи додаткового шуму цокання вінчика об ємність. Подрібнювач дуже корисна річ, особливо для тих,хто так само як я, виконуючи ці дії на звичайній тертці, втирав туди окрім продуктів ще свої нігті і пальці. М'ясорубка незамінний агрегат для приготування фаршу і багатьох закруток. Блендер корисна річ, що стає в кілька раз кориснішою при наявності і особливо появі маленьких дітей.

Минусы: При першому ж використанні блендера надламалась одна з двох фіксуючих лапок. Зараз у нас він фіксується за допомогою однієї лапки і продовжує чудово працювати, але це все одно неприємно. При використанні всіх терток подрібнювача стало зрозуміло, що чогось не вистачає. Виявилось – тертки середнього розміру, довелось звикнути використовувати більшу, або меншу. М'ясорубка гарної якості, але враховуючи невеликий діаметр отвору для накладання м'яса доводиться нарізати продукти тоненькими шматочками.


Фотографии:
Bosch MUM 4756 EU фото Ирина Bosch MUM 4756 EU фото Ирина Bosch MUM 4756 EU фото Ирина Bosch MUM 4756 EU фото Ирина Bosch MUM 4756 EU фото Ирина Bosch MUM 4756 EU фото Ирина

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы Ирина - Делимся Опытом IBUY.UA