Авторизация
Все обзоры пользователя Anna_Vi
1 - 2 из 2    Страницы:  1  

Чудовий блендер.

30 January 2013, 23:14


1 из 2 посетителей сочли этот обзор полезным
Блендер Philips HR-1372 Все обзоры товара

БЛЕНДЕР PHILIPS HR-1372 мені подарувала на день народження тітка з Італії . Там він ішов по акційній ціні. Я надзвичайно ним задоволена.По перше його дизайн є привабливим і водночас функціональним , він є простим у використанні оскільки не загромаджений великою кількістю кнопок як в більшості кухонних комбайнів у ньому є 5 режимів швидкості і велика комплектація змінних насадок.
  По функціональності я б зрівняла його з повноцінним кухонним комбайном.
  Користуюся уже майже рік , використовую блендер дуже часто оскільки полюбляю різні смузі та супи пюре ,а також ним можна швидко зробити різні соуси і сири для намазування бутербродів( що в моїй сім'ї дуже популярно).

Плюсы: Функціональний, красивий дизайн, простий у використанні, не громіздкий , велика комплектація змінних насадок.

Минусы: Поки що не виявлені.

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)

Домашній йогурт

13 February 2013, 11:08


0 из 1 посетителей сочли этот обзор полезным
Йогуртница Tefal 8872 Все обзоры товара

Оскільки я студент, то в період мого навчання постала досить очевидна проблема з харчуванням , і як налідок нерегулярного і хаотичного прийому їжі почали відчуватися досить відчутні проблеми з травленням і шлунком. Ну от після перечитаних багатьох статей вирішила придбати йогуртницю TEFAL 8872.Чим дуже задоволена , спершу смак йогурту був досить незвичним для мене, але з регулярним його прийманням я почала помічати покращення ситуації з шлунком чим надзвичайно задоволена.Використання йогуртниці не стало для мене проблемою оскільки вона повністю автоматична.
  Внаслідок чого приготування йогурта високої якості, 8 скляних стаканчиків з кришками,
  Переважно я використовувала йогурти з живими бактеріями для закваски це набагато легше ніж знайти в аптеці потрібні закваски, також я додавала звичайні ягоди і фрукти ,і йогурти ставали ще смачнішими і домашніми. У ній є автовимкнення ,тому можна не переживати що забудеш її ввімкненою.
  Принцип дії: береться 1 літр молока, краще з тривалим терміном зберігання, і нагрівається до 36-37 градусів. Потім у молоко вводиться закваска - зазвичай баночка магазинного несолодкого йогурту. Надалі можна використовувати в якості закваски йогурт власного приготування. Отриману суміш заливають в баночки і ставлять в йогуртницю. Через кілька годин абсолютно безшумного процесу готовий прекрасний, корисний, по-справжньому живий йогурт. Можна додавати в баночки сиропи, варення, фрукти, горіхи і т.д.
  

Плюсы: Екологічнісь, якість , користь для здоровя, легкість в користуванні.

Минусы:


Фотографии:
Philips HR-1372 фото Anna_Vi

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы Anna_Vi - Делимся Опытом IBUY.UA