Авторизация
Все обзоры пользователя Наталія
1 - 1 из 1    Страницы:  1  

Мікрохвильова піч Samsung CE1031R

24 July 2009, 18:26


8 из 10 посетителей сочли этот обзор полезным
Микроволновая печь Samsung CE1031R-TS Все обзоры товара

Мікрохвильова піч Samsung CE1031R
  Samsung CE1031R-TS фото Наталія Samsung CE1031R-TS фото Наталія
  Ми придбали мікрохвильову піч Samsung CE1031R для офісу. Вона за своїми характеристиками в повній мірі підходить тим хто обідає на роботі. Хто піклується про своє здоров’я той знає, що обід в людини повинен бути повноцінним та поживним.
  Дана модель мікрохвильової печі відносно недорога та містить всі необхідні функції для розігріву та швидкого приготування їжі.
  Я часто запікаю, тушкую в мікрохвильовій печі свіжі або заморожені овочі, картоплю, яблука. Я знаю, що овочі, приготовлені таким чином зберігають в собі значно більше поживних речовин ніж приготовлені на газовій чи електричній плиті на сковорідці чи варені. Ароматнішою стає кава запарена в мікрохвильовій (головне не пропустити момент її готовності :-)).
  Samsung CE1031R дає можливість готувати їжу мікрохвилями (до 900Вт), грилем, конвекцією (до 250 °С – можна спекти свіжі булочки!!! м-м-м), комбінованими режимами (мікрохвилі + гриль, мікрохвилі + конвекція). Також вона містить в собі вже підготовлені програми розморожування, розігріву та приготування тих чи інших продуктів. В ній зібраний весь необхідний набір функцій та нічого зайвого, тому, я вважаю, що вона на відмінно буде служити і для домашніх потреб.
  Ще одна перевага цієї мікрохвильової – вона дуже проста в користуванні.
  Samsung CE1031R-TS фото Наталія Samsung CE1031R-TS фото Наталія
  На сенсорній панелі управління легко та зручно натискати кнопки на яких зображена та написана вся необхідна користувачу інформація (до того ж мені дуже подобається такий дизайн). Також все детально та зрозуміло про користування та приготування їжі описано в інструкції користувача, що допомагає швидко освоїти роботу печі. В комплектацію входять 2 металеві підставки. Вони допомагають краще готувати ті чи інші продукти у відповідних режимах. Можна навіть одночасно використовувати 2 підставки при потребі готувати продукти на різній висоті.
  Я рекомендую її тим, хто шукає собі «помічника» в швидкому розігріві та приготуванні продуктів вдома, на роботі чи, навіть, на дачі.
  

Плюсы: Оптимальний набір фунцій, зручна в користуванні

Минусы: На разі не виявлено


Фотографии:
Samsung CE1031R-TS фото Наталія Samsung CE1031R-TS фото Наталія Samsung CE1031R-TS фото Наталія Samsung CE1031R-TS фото Наталія

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы Наталія - Делимся Опытом IBUY.UA