Авторизация
Все обзоры пользователя Юрий
1 - 3 из 3    Страницы:  1  

Фен Philips HP-4935/00 - дешево и сердито (и достаточно)!

10 February 2010, 10:51


24 из 25 посетителей сочли этот обзор полезным
Фен Philips HP 4935/00 Все обзоры товара

Лет 7 жена пользовалась феном тм Siemens, пока он не задымился. После длительных поисков (параметры, указанные женой, предполагали наличие минимум двух режимов температурных и скоростных плюс холодный воздух, и мощность близкая к старому фену – 1800 W) были отобраны некоторые варианты (с учетом цены, естественно – подешевле, но торговые марки «второго эшелона» в рассмотрение не брались. Не в обиду последним: например я пользуюсь машинкой для стрижки тм Vitek – очень достойно!). Но буквально перед покупкой возникло еще одно требование – не слишком большой (не салонный, которым тяжело сушить волосы самому себе). Таким образом, с учетом ценового диапазона, осталось два кандидата: Bosch PHD 5513 и HP-4935/00. Учитывая, что первый фен практически везде отсутствовал в наличии и несколько дороже, купили второй.
   Что сказать об этом типично экономическом варианте. В целом заявленной мощности отвечает, правда работает значительно шумнее старенького Siemens (на фотографии заметно, что в Philips используется какая-то «прокладка» между тэнами и пластмассовым корпусом (в Siemens такого не было). Возможно это тоже добавляет шумности). К тому же «старичок» был легче, продуманее ручка (в дизайне и прорезиненном материале). Разве что управление режимами и кнопка холод в Philips показались удобнее. Еще один момент (который в будущем может почувствоваться) – тяжеловато добираться сзади до защитной сеточки (я не рискнул на новом фене усердствовать – не открыл пока. В старом фене это сделать было легко).
   Как себя проявляет ионизация – пока сказать трудно…
   Так что, если Вам не нужны дополнительные функции (турборежим, защита от перегрева, дополнительные насадки (которые нужны далеко не всем) и т.п.) – вполне можно пользоваться. И деньжат сэкономите немало (где-то в 2 раза!).
  

Плюсы: Цена, компактность, мощность, ионизация (?)

Минусы: Шум, немножко тяжеловат (а может это и полезно - гантелька)


Фотографии:
Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (6)

Скільки працюю на компьютері, стільки і виникає питання звільнення місця на жорсткому дискові. Збільшуються ємності "вінчестерів", збільшуються потреби (особливо останні кілька років, коли з*явився відносно швидкісний інтернет для домашніх користувачів). Враховуючи, що я не міняю і не модернізую свій компьютер (ноутбук) кожні пару років (я не ман*ячу в компьютерні ігри, які є первинною причиною морального старіння "домашнього друга", а кінофільми мене задовольняють у DVD та DVDRip якості. Щодо відеообробки і т.п. - не маю часу, хоча бажання виникало не раз), останнім часом звертаю увагу на зовнішні пристрої накопичення інформації.
   Першим став 2,5" WD (на одній із фотографій він присутній у якості габаритного порівняння) на 120 Гб. Непогана компактна річ, яку легко можна возити з собою. Але що таке 120 Гб? Це на сьогодні смішно! Тому виникла необхідність збільшити "запаси" для домашнього вжитку. Спочатку на 3,5 дюймові диски не звертав уваги - додатковий шнур для живлення, масогабарити, тощо. Але доступні за ціною (для мене доступні, звісно) 2,5 пристрої ніяк не здавался достатньо "великими" (до 500 Гб) і оптимальними. До того ж у 2,5" моделей теж є свої недоліки. Наприклад, короткий шнур підключення до USB... Аж раптом, на обрії виник Samsung STORY Station 3.5 1.5TB. При не набагато більшій ціні, його об*єм був утричі (!) більший за 2,5". До того ж по інформації користувачів, він досить тихий і невеликий. Коли ж я вивчив його більш детально - вибір був зроблений і через декілька днів пошуку оптимальної ціни і доставки, він з*явився на столі біля мого лептопа.
   Що ж насправді (надалі мої суб*єктивні враження) він собою представляє. Дуже зручний у розміщенні на столі, у надійному корпусі з металевим (!) кожухом (розрахованному як на жару, так і на інші негаразди, наприклад пил). Корпус не гріється - тепловідведення непогане! Підсвітка (направлена вниз до поверхні столу) зовсім не заважає мені, до того ж вона регулюється. Непогана функція збереження електроенергії - як тільки звернення до диску припиняються, він через пару хвилин впадає у "сплячку". Лише звернешся до нього - і через декілька секунд він знову доступний. USB-провід достатньої довжини, щоб забезпечити зручне розміщення у багатьох варіаціях розміщення компьютера на(під) різних(ми) столах(ми). На самому дискові у наявності пакет програм для нормальної взаємодії з ОС (не пам*ятаю - почитайте характеристики, які операційні системи пітримуються). Я користуюсь Win XP SP3 - жодних проблем. Є спеціальна програма для створення захищенних областей на дискові ("пароле, пароле, пароле"), до того ж є можливість зробити невидимі іншим папки! ;) А також можливість настроюваного автобекапу (супер)!!! На даний момент я вирішив усі проблеми, що існували до придбання цього девайсу. І скажу відверто, якби я купив диск на 500 Гб - у мене вже знову б боліла голова. А так - тиша і спокій! :))) Чого і всім бажаю! Доречі, існують моделі на 2 Тб цієї лінійки, і з підключенням по eSATA (пишу по пам*яті - кому потрібно, пошукайте параметри). Але, звичайно, це вже інші гроші і інша історія...

Плюсы: Об*єм, ціна, зручний і надіний корпус, програмне забезпечення, автозбереження енергії.

Минусы: Чисто суб*єктивно не сама швидка модель (мені здається, що мій 2,5" WD 120 Гб трошки шустріший при копіюванні). А так, можливостей порівняти з іншими моделями (окрім габаритів) не мав.


Фотографии:
Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (6)

Відмінні "вуха", але... порожній ринок

22 March 2010, 15:12


5 из 5 посетителей сочли этот обзор полезным
Наушники AKG K514 Все обзоры товара

На данний момент я відкидаю варіант безпровідних наушників у цьому ціновому діапазоні (шуми, слабкий діапазон, тощо).
   З останніх моїх покупок ця була найскладніша (і зріла дуже довго - кілька років я обходився дешевими Cosonic і нарешті дозволив виділити трохи більшу суму на покупку)...
   Основні труднощі - навушники неможливо підібрати без живого контакту - скільки не читай оглядів, відгуків, лише власний дотик, примірка, прослуховування можуть вирішити долю вибору. Так, попереднє вивчення ринку звузило коло претендентів, а кількість грошей звела цю кількість до такої, що можна порахувати на пальцях рук. :) Але тут з'явилася інша проблема - у моєму ціновому діапазоні (а я збирався спочатку виділити на покупку не більше 400 грн., ну а довелося вибирати до 700) дуже багато достойних гравців, нажаль, вже зникли з прилавків магазинів... :( Я не буду перераховувати ці моделі, тому що їх проблематично купити навіть б/у. Більше того, майже у всіх магазинах, де можна "помацати" товар (послухати, покрутити) у наявності не було тих моделей, які потрапили до групи відбору. :(
   Тому пошуки затягнулися...
   Нарешті, зрозумівши безперспективність за такі гроші купити свій ідеал, я вирішив навідатися в магазин, де можна було б одночасно в живу протестувати кілька моделей із підібранного списку через інтернет.
   Послухав спочатку "дешевий" варіант (щось 200 грн. з хвостиком) Sennheiser HD 201 (ну це так, для затравки, хоча зручно сидять). Далі AKG K512 (на них і націлювався при виборі через інтернет). Нажаль на 100 грн. дешевше за AKG 514 і таки "дешевше" звук - якось неглибоко і підсвистують. Далі серед претендентів - Sennheiser HD 215 та Sennheiser HD 448 (останні два хоча і дорожче AKG 514, але для тяжкої музики занадто підкореговані середні і високі частоти). І нарешті AKG K514... Вони виявилися найбільш збалансовані, реально передають звук у всьому діапазоні серед тих, що мені вдалося послухати в магазині від 400 до 700 грн. (перші за 200 грн. "відкинув" майже одразу).
   Це щодо звуку. Нажаль, по конструкції AKG 514 дещо менш зручні за Sennheiser (малуваті для моїх вух аброшюри, а я дуже хотів, щоб вуха вільно ховалися всередині і не піддавалися тиску). Так, AKG 514 фактично не давлять на голову і вуха (дуже легка і зручна в регулюванні конструкція, див. фото), але все-таки інколи відчуваю дискомфорт (коли хрящі на вухах чутливі, мені не дуже приємно). До того ж не дуже сподобався матеріал, з якого зроблені навушники. Навмисно не кидав і не сідав, тому точно стверджувати, що дешевий пластик, не беруся. Але навушники дуже легкі (Sennheiser важчі відчутно). Колір тільки коричневий - інформація для тих, хто вибирає по кольору ;). Вуха (мої) інколи потіють (і це взимку!). Зовнішній звук при не голосному прослуховуванні добре чути, але мене це влаштовує. Зате звук більш сочний (аніж у навушниках закритого типу). Коли ж звук голосний - все відмінно. І зовні не чутно, що слухаю я (!).
   Щодо інших характеристик і комплектації - див. фото до відзиву і інформацію в інтернеті (від себе коротко: роз'єми без позолоти (!); провід довгий (метра 3) із непоганого (час покаже) проводу, одностороннє під'єднання; регулювання рівня звуку немає).
   Якщо навушники зацікавили - все одно рекомендую послухати перед покупкою. А так ніби нормально. З часом можливо розживуся більш дорогими навушниками (можливо навіть порадують безпровідні). А взагалі, мені так здалося, на ринку навушників теж існує тенденція подорожчання і погіршення (відносно до ціни) якості продукції.

Плюсы: Легкі, чудове регулювання, чудовий рівномірний у всьому діапазоні звук

Минусы: Малі аброшюри, на доторк дешевий матеріал, потіють вуха...


Фотографии:
Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий Philips HP 4935/00 фото Юрий

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (4)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы Юрий - Делимся Опытом IBUY.UA