Авторизация
Все обзоры пользователя levko
1 - 1 из 1    Страницы:  1  

Кухонний комбайн Bosch MCM5529RU

21 August 2010, 22:48


16 из 19 посетителей сочли этот обзор полезным
Кухонный комбайн Bosch MCM5529RU Все обзоры товара

Я переконаний холостяк і жінки мене цікавлять без жодного меркантильного підтексту, однак, я люблю не лише смачно пїсти але й вимагаю щоб їжа була приготована і сервірована бездоганно. Так важливо повернувшись після напруженого дня відчути себе комфортно і по-домашньому затишно. Останні кілька місяців моїм помічником в організаціїї щоденних святкових вечерь став придбаний кухонний комбайн Bosch MCM5529RU FP Kubixx. Головною його перевагою є вміння нарізати практично всі продукти акуратними, одинаковими, красивими кубиками: тут тобі і салат "венігрет" не гірше,ніж в хорошому ресторані; і консоме приготоване наче професійним шефом; та й просто свіжі сезонні овочі піготовані для заморозки на зиму. Bosh завжди були визнаними лідерами саме завдяки подібним функціональним "родзинкам" на ринку побутовою техніки.
  Зрештою, в цій чудо-машині є всі необхідні інші функції: шинкування, тертки двох видів, прес для цитрусових, можливість збивання, замісу, ніж (використовую для фаршу), прес для мусів і пюре, емульгатор і місткий 1,5 л блендер. Лише за кілька хвилин я можу приготувати страву з будь-яких продуктів в лічені хвилини, весь час займає тільки термообробка. Та й цей процес не такий тривалий, так як я надаю перевагу здоровим стравам з мінімум обсмажування або варіння, а частіше сирим.
  І ще одна маленька приємність - Bosch дарує до цього комбайну невеличкий бонус у вигляді щіточки для чистки насадок. Дрібничка, але ж приємно.)
  Хоча з притаманним мені педантизмом, я не міг не помітити одного недоліку. Заміс тіста, нажаль, виконується не спеціальним крюком, а пластиковими ножами, тому тісто виходить не надто еластичним. Хоча нарікати мені не доводиться, так як в мене придбана з цією метою хлібопічка. Але про неї в наступному огляді...

Плюсы: нарізання кубиками, прес для пюре з функцією сепаратора, об"ємна ємкість чаш.

Минусы: відсутність соковижималки


Фотографии:
Bosch MCM5529RU фото levko

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы levko - Делимся Опытом IBUY.UA