Авторизация
Все обзоры пользователя Николай
1 - 1 из 1    Страницы:  1  

Выбор сушки для фруктов VINIS VFD-350W

25 September 2010, 23:44


88 из 92 посетителей сочли этот обзор полезным
Сушилка для фруктов Vinis VFD-350W Все обзоры товара

Після довгих вагань я все таки придбав собі сушарку, зупинивши вибір на моделі VINIS VFD-350W
   Чому саме VINIS VFD-350W? Та тому що, по перше – дешева, по друге – настільки серійна для Китаю, що ця сама модель виходить під назвами Orion OR-FD01, Delfa DD 770, Vinis VFD-350S . І тому знайти замінну деталь, у випадку необхідності, теоретично можливо. По третє – якщо уважно придивитися до конструкційних відмінностей, то для обліку типів сушок, концептуально відмінних від VINIS VFD-350W, вистачає пальців однієї руки.а в четвертых вона маэ потужність 350W і терморегулятор.
  
   Мета придбання
   Описувати, навіщо, з якою метою, я придбав сушарку не буду, бо це й так зрозуміло, і ви це зможете знайти в інших описах. В ній насправді можна сушити все що завгодно.
  
   Отже – придбав, розпакував, оглянув ... Все виглядало доволі стандартно і бездоганно. Подряпин, облою, неправильних форм виплавки частин не помітив. Але одразу помітив великий перший плюс, відкривши мануалку (Інструкцію до використання) – вона була написана і українською теж. І там же ж, в інструкції, була наведена таблиця що, як і скільки треба сушити.
  
   Я був приємно здивований якістю китайської збірки:
   1. Не знайшов всюдисущих крапель термоклею – тут все обійшлося без збірки «на коліні»: ніхто не закріпляв деталі термо клеєм, натомість все акуратно пригвинчено, затиснуто, організовано стяжками і захищено термокембріками.
   2. Слідів пайки теж не знайшов. Якщо щось і було припаяне – воно теж заховане під термокембріки. Це добре, бо свинець припою не виставлений у відкритий простір. (для домогосподарок – випари свинцю з припою є шкідливими, бо свинець є простою отрутою, оскільки, потрапляючи в організми, свинець та його сполуки не виводяться і не переробляються. Так само як і ртуть. ). Величезний респект. (+4)
  
   Що ще приємно здивувало – в самій шахті теж нічого не паяне і ще й до того ж ніхромовий дріт натягнутий на скловолоконні пластини, що не бояться високих температур.
  
  Перша загрузка фруктів та сушка пройшла добре, але під час другої сушки я помітив , що в сушарці потік холодного повітря. Приїхали подумав я, китайці є кітайці їхня революція в індустріалізацїї продовжується і зараз. Оскільки я інженер-механік, то мені нічого не коштувало розібраті її до гвінтика, я не перший раз стикаюсь із нагрівними приладами, томе знайшов несправність раніше ніж почав її розбирати, війшов з ладу захист від перегріву, цетака деталька у формі циліндра , довжиною 12мм і в діаметрі 4мм, розташована біля нагрівног єлелента(спіралі) і включена в електричнеколо послідовно, що сказати , захист від перегріву спрацював, ала він як сапер помиляється один раз так і це захищає один раз, тому прийшлось його перемкнути тоненькою мідною проволочкою взятої із автопровідки, і все запрацювало.Аналогічній захист стоїть і в єлектропрасках, так що не поспішайте викидати "утюг у мусорник". Піся цього я спробував знайти причину відказу устройства захисту від перегріву, і знайшов. Поклав гредусник у сушарку, поставив терморегулятор на 35градусів , включив струм і чекаю, ви не повірите температура на градуснику досягла 72 градусі , а термостат не відключив нагрівний єлемент. Вивод, ніхто його при зібранні не регулював, прийшлось регулювати, регулюється дуже просто, охолоджується, потім знову включається і колі на градуснику буде 35 градусів, знявши з шліцив стальну шайбочку, поворотом ручки термореле відключаємо нагрівний елемент і фіксуємо цією ж стальною шайбочкою, що знаходиться на осі термолегулятора. Ця шайбочка не дає виставити температуру нижче 35 і вище70 градусів. Після мого ремонту все стало працювати так як повинно бути.
  
  Я не можу стверджувати , що сушарка неякісна, задумана вона добре, як кажуть простіше не буває, а я завжди говорю геніально те , що просте, можліво мені так дісталась, але я не шкодую. Сушить якісно, швидко, перевага над аналогами я вже писав в потужності, скажімо у яблуках багато заліза , якщо сушити під сонцем залізо встигає окислюватись і шматочки яблук червоніють, у сушаркі вони білі, томе поживна цінність вища.
  
  
  
  
  

Плюсы: Плюсы: 1. Присутня україномовна інструкція і таблиця що, як і скільки сушити. 2. Агрегат зібраний добре, навіть неочікувано добре, з огляду на те, що збирали китайці. 3. Все окрім термореле, можна розібрати, помити-почистити-змастити без проблем. 4. Агрегат зібраний екологічно, бо відсутній відкритий свинцевий припой. Можливо він відсутній повністю. 5. термореле вимикає нагріваючу спіраль, але не мотор, тому потік повітря не переривається.

Минусы: Неякісне зібрання, а точніше невідрегульоване термореле


Фотографии:
Vinis VFD-350W фото Николай Vinis VFD-350W фото Николай Vinis VFD-350W фото Николай Vinis VFD-350W фото Николай

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (2)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы Николай - Делимся Опытом IBUY.UA