Авторизация
Все обзоры пользователя Тетяна
1 - 5 из 5    Страницы:  1  

VT-2208

29 October 2010, 15:44


16 из 18 посетителей сочли этот обзор полезным
Маникюрный набор Vitek VT-2208 (Blue) Все обзоры товара

Цей манікюрний набор мені подарив чоловік, користуюсь ним вже 10 місяців. Набором цілком задоволена. Постійно користуюсь насадками для манікюра, чуть рідше використовую масажну насадку, взагалі не користуюсь косметичною бритвою. Головна перевага цієї моделі - наявність сушки для нігтів. Я навіть в цьому відділені зберігаю лак. До недоліків я віднесла:
  - насадки крутяться лише в одному напрямку і з однією швидкістю, тому, якщо потрібно трішки підрівняти ніготь, я рекомендую апаратом лише злегка проводити по краю.
  - під час зарядки пристроєм неможливо користуватись ( інколи просто нема часу чекати доки зарядиться пристрій ).

Плюсы: наявність сушки для нігтів, досить простий у використанні, наявність великої кількості різноманітних насадок, дуже подобається користуватись паличкою для підняття кутикули (цю процедуру можна робити і автоматичною лопаткою)

Минусы: насадки крутяться лише в одному напрямку


Фотографии:
Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (2)

Philips HR 7745 після 3 років експлуатації

31 October 2010, 23:59


6 из 6 посетителей сочли этот обзор полезным
Кухонный комбайн Philips HR 7745 Все обзоры товара

Комбайн придбали 3 роки назад. Шукали економічну модель, а Philips HR 7745 вибрали за рекомендацією продавця. Користуюсь соковижималкою 4-6 разів на тиждень, 3-4 рази використовую інші функції комбайна, тісто мішало всього раза 2-3 за весь період використання.
  
   Після 3 років експлуатації "+":
  - не ламався ні разу (тьфу-тьфу);
  - гарно перебиває м"ясо, овочі та інші продукти, які входять в раціон моєї маленької доньки;
  - сік із твердих фруктів та овочів вижимається гарно (залишки від моркви майже сухі), у відходах із м"яких фруктів все ж сік трохи залишається;
  - міксер працює відмінно;
  - до блендера теж нема ніяких притензій, але я рекомендую в нього продукти закидати поступово (якось я засипала смородину по верхню максимально допустиму відмітку, так нижній шар перебився, а верхній по колу ганяв)));
  - дуже подобається нарізати і натирати овочі. Процес займає мінімум часу, усе порізано рівномірно, однаковим розміром. Правда під час натирання не всі овочі зтираються. На поверхні насадки залишаються залишки товщиною 2-3 мм, але їх мало і їх легко зібрати і не жалко викинути чи з"їсти (якщо це яблучко чи банан);
  - присоски за 3 роки експлуатації не зносились і досі гарно тримають комбайн на поверхні столу. Можливо, це завдяки тому, що я не зривала силою машинку зі столу, а просовувала під присоску ніготь (пропускала туда повітря) і з легкістю знімала комбайн.
  
   Після 3 років експлуатації "-":
  - як шумів так і шумить)));
  - все ж таки займає досить багато місця.

Плюсы: Багатофункціональний, економічний, незамінний помічник, особливо якщо у Вас діти, пропрацює не один рік

Минусы: Шумний і займає багато місця


Фотографии:
Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (3)

Одне розчарування

3 November 2010, 01:33


25 из 27 посетителей сочли этот обзор полезным
Эпилятор Orion OE016PW Все обзоры товара

Дуже хотіла собі епілятор. Грошей лишніх на харошу річ не було, тому я позарилася на Orion OE016PW. Прибігла додому і відразу взялася до "справи"... Я навіть не знаю якими словами описати мої відчуття... Я аж розплакалася від розчарування, щей чоловік ходив дорівкав мені за те, що повелася на низьку ціну (він мене вмовляв почекати трохи і купити дорогий Panasonic). Я просто не уявляю як можна було створити епілятор який не виконує своєї прямої функції - не вириває волосся? Хоча додаткові функції досить не погано справляються зі своїми обовязками, тому я поставила цій моделі 2 зірочки.
   Зараз цей епілятор знаходиться у моєї куми. Вона теж планувала купити собі таку річ, але до цього завжди користувалася бритвою, тому вирішила попробувати чи зможе терпіти біль. Orion вирвав штук 5 волосків і їй цього виявилося досить, щоб зрозуміти, що це не для її тонкої шкіри (в неї аж кров пішла).
   Я знов планую купити епілятор, і знов буду вибирати серед економічних моделей, але на цей раз я вибір свій буду робити із врахуванням відгуків.
  
  

Плюсы: багато додаткових функцій

Минусы: не вириває волосся

Моя рекомендация: Не покупайте

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (1)

Vitek VT-1955 (Grey)

3 November 2010, 22:07


3 из 3 посетителей сочли этот обзор полезным
Весы Vitek VT-1955 (Grey) Все обзоры товара

Ці ваги придбала весною, довго думала які кращі: електроні чи механічні. Від електроних я відмовилася за порадою знайомих (мені сказали, що вони не вірно показують).
   Вагами Vitek зараз я повністю задоволена, хоч цього не можна було сказати в перші дні користування. Справа в тім, що ваги показують різний результат у різних місцях квартири, і різниця ця сягала практично 1,5 кг! Відбувалися ці коливання тому, що підлога в квартирі не була рівною. Я тоді збиралася з силами і хотіла сісти на дієту і мені потрібні були точні результати. Я найшла такий вихід з ситуації: пішла в жіночу консультацію (рядом біля мого дому), зважилася там, потім прийшла додому і почала шукати те місце в квартирі, де ваги показали цей результат))). Тепер я важусь саме на цьому місці!

Плюсы: економічна і надійна модель

Минусы: як на мене, то їх нема


Фотографии:
Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)

LG MB-4042G після 4 років експлуатації

4 November 2010, 14:04


5 из 8 посетителей сочли этот обзор полезным
Микроволновая печь LG MB-4042G Все обзоры товара

В січні 2007 року я з чоловіком купили 2 такі мікрохвильові печі - одну його мамі, і одну моїй (щоб нікому не було обідно).
   До цього часу обидві печі працюють, ні разу за 4 роки не ламалися. Ми проживаєм з мамою чоловіка, її пічкою користуємся кожен день. Дуже вигідний автоповар, підігріваєм страви по кілька разів на день, авторозморозкою користуємся не часто. Готувати легко і швидко. Єдиним маленьким недоліком, як на мене, є те, що отвори для виходу пари знаходяться на верху печі. Тому, під час готування на піч не можна нічого поставити (інколи я так розійдуся, що на кухні і ложки нема куди положити))).
   На кінець, хочу розповісти одну історію з життя печі моєї мами. На одному із її днів народження одна вже не дуже молода особа жіночої статі, яка прийшла без запрошення і без подарунка, розійшлася так, що умудрилась скинути мікрохвильову піч зі столу на пол. У мами моєї був шок, але ще більше вона здивувалася, коли виявилося, що піч не пострадала. З боку залишилась лише вм"ятина, яка нагадує про "веселе" день народження.

Плюсы: Надійна, їжу готувати швидко та легко.

Минусы: отвори для виходу пари знаходяться на верху печі


Фотографии:
Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна Vitek VT-2208 (Blue) фото Тетяна

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (1)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы Тетяна - Делимся Опытом IBUY.UA