Авторизация
Все обзоры пользователя Ігор
1 - 3 из 3    Страницы:  1  

LG V-C5281ST

4 December 2010, 09:18


7 из 7 посетителей сочли этот обзор полезным
Пылесос LG V-C5281ST Все обзоры товара

Придбав даний пилосос в 2006 році , оскільки в знайомого такої ж марки і він задоволений.
  В мене ж зовсім інші враження.
  Так, вважаю,що недостатньо сильну має тягу. Крім цього (і це найбільш дошкуляє), жахливо фільтрує повітря від мікропилу. Після прибирання обов'язково доводиться провітрювати квартиру - повітря надто важке для дихання. Якщо почистити фільтр на виході, то якийсь час це допомагає. але ненадовго. Як у більшості пилососів, по мірі забивання мішка, тяга зменшується, причому досить відчутно. Індикатор заповнення мішка, в мене не працював. Шум як шум - не було з чим порівнювати, скажімо - в розумних межах.
  В якийсь момент перестав втягуватися електродріт. Розібрав, направив його знову на барабан. Вразила простота конструкції. Фільтрація смішна: стоїть перед мотором фільтр,та мотор обтягнутий поролоном - ось і вся фільтрація ( ну і ще гепа - фільтра на виході).
  З часом відлетіла і загубилася пружина з тримача мішка.
  Одним словом: дешева рибка - погана юшка.

Плюсы: Ціна

Минусы: Незадовільна фільтрація повітря від пилу Недостатня тяга з частково заповненим мішком

Моя рекомендация: Не покупайте

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)

Хороша плита

5 December 2010, 08:57


5 из 5 посетителей сочли этот обзор полезным
Плита газовая Gorenje K-778 W Все обзоры товара

Обрав саме цю плиту, і своїм вибором задоволений :)
  Плита комбінована: конфорки газові а духовка - електрична. Це гарне поєднання, оскільки якщо щось печете в духовці - продукти горіння газу не осідають на Вашій випічці, м'ясних стравах. Однак слід відразу подбати про достатньо потужну електропроводку для електродуховки.
  Електрозапальник досить зручна штука: про сірники чи інше забуваєш - і до хорошого звикаєш швидко. Коли пропадає газ і доводиться підпалювати як раніше - сірником, одразу це розумієш:)
  В плиті стоїть система захисту від наслідків зникнення полум'я (з різних причин),яка припиняє подачу газу Працює система бездоганно.
  Решітка над конфорками чавунна, міцна, перегорить років через 30-40, я так думаю, не раніше :)
   Духовка.
  Прекрасна. Є велика кількість налаштувань. Можна гріти зверху, знизу, одночасно, інфракрасним нагрівачем. При цьому це все можна компонувати в різних поєднаннях, додаючи до цього вентиляційний обдув. Вентилятор захищений від жиру(при готуванні курки, тощо) спеціальною решіткою. Максимальна температура - 275 градусів.
  Є електронний блок керування духовкою, але я ним ще до цього часу (1,5 року) жодного разу не користувався - немає часу вивчати це та і ні до чого - адже готує жінка. Проте тішить,що потенційно можна запрограмувати якісь функції духовки. Там же електронний годинник. Який, правда, збивається,якщо вночі будуть перебої з електропостачанням.
  Сама нижня частина невисока- велика сковорода з кришкою не поміститься: кришку доведеться перевернути кришкою всередину сковороди.
  В комплектації в духовку ідуть деко у вигляді решітки,скляне деко та два металевих.
  Оце, в принципі, і все. Готувати на плиті одне задоволення: я лише один раз випікав хліб, коли дочка збила таймер хлібопічки і я не знав що з тістом робити. Так духовка все спекла прекрасно - навіть краще ніж хлібопічка (на 200 градусах Цельсія). Все інше пече дружина - ще не було жодного нарікання, що там щось пригоріло, чи нерівномірно випеклося - я такого не пам'ятаю.
  Духовка працює саме так, як тобі треба - думок на зразок"...от би було добре якщо ще отак було б оте..." - не виникає
  На фото можна побачити плиту в домашній обстановці
  
  Купуйте - не пошкодуєте
  
  Офіційний сайт:
  http://www.gorenje.ua/ua/combined-cookers?c=261177

Плюсы: Електропідпал Захист від наслідків зникнення вогню при увімкненому газі (припиняє подачу газу) Чудова електродуховка Комплектація Продуманість в деталях

Минусы: Для мене не існує.


Фотографии:
LG V-C5281ST фото Ігор LG V-C5281ST фото Ігор LG V-C5281ST фото Ігор LG V-C5281ST фото Ігор LG V-C5281ST фото Ігор LG V-C5281ST фото Ігор LG V-C5281ST фото Ігор

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (0)

Гарний вибір

10 December 2010, 19:04


3 из 3 посетителей сочли этот обзор полезным
Нагреватель для воды Gorenje TGR 100 SN UA Все обзоры товара

Придбав в 2006 році. При виборі орієнтувався на велику ємність а також на можливість віддавати гарячу воду при тимчасовій відсутності води в системі.
  В виборі не помилився.
  
  Бойлер на 100 літрів В мене була сім'я з двох осіб, пізніше стало троє. Теплої води завжди вистачало. І це при тому,що після народження дитини воду не економили. Крім цього, великий об'єм дозволив нагрівати воду до меншої температури, аніж довелося б при менших об'ємах (температура води регулюється). В свою чергу, невисока температура зменшує накип. Тобто, великий розмір - одні плюси.
  
  Також, в даній моделі зверху можна встановити клапан (в комплекті) , який пропускає повітря,що дозволяє спускати воду,якщо в системі немає. Дуже зручно: коли десь аварія і відключили воду, в мене завжди було в запасі 100 літрів теплої води (як ми пам'ятаємо, я міг дозволити собі не нагрівати її надто сильно).
  Бойлер слід встановлювати ближче до роздачі води - це дозволить зменшити витрати води і є зручним, так як не треба чекати, поки збіжить холодна вода.
  
  Бойлеру через приблизно три роки довелося робити профілактику: прочистити зверху клапан для повітря, а також замінити анод (40 гривень) Це всі технологічні витрати за цей час, хоча для збереження гарантії обстеження слід робити частіше.
  
  Витрати електроенергії в розумних межах. Незамінна річ для комфорту.
  Рекомендую.
  Офіційний сайт:http://www.gorenje.ua/ua/water-heaters-30-200-liters?c=762207

Плюсы: Великий об'єм, можливість користуватися теплою водою при відсутності води в системі, надійність.

Минусы: Не знаю таких.

Моя рекомендация: Рекомендую купить

Полезен ли отзыв?

  Комментарии (1)
 
© Интернет-магазин IBUY.UA, 2001-2012.

Все обзоры и отзывы Ігор - Делимся Опытом IBUY.UA